شنبه 1 مهر ماه 1396

پرسنل

  • طاهره ایزدی

    طاهره ایزدی

    پست الکترونیک :izadi@hccim.com
    مسئول امور تشکل ها
  • نرگس بیات

    نرگس بیات

    پست الکترونیک :Narges-Bayat@hccim.com
    کارشناس امور اداری و خدمات بازرگانی
  • لیلا بیاتی

    لیلا بیاتی

    پست الکترونیک :bayati@hccim.com
    مسئول امور مالی
  • سهیلا بیاض فر

    سهیلا بیاض فر

    پست الکترونیک :Bayazfar@hccim.com
    کارشناس روابط عمومی
  • فریبرز پیرایش

    فریبرز پیرایش

    پست الکترونیک :Pirayesh@hccim.com
    کارشناس تشکل ها(توسعه اعضا)
  • روح اله پورعراقیان

    روح اله پورعراقیان

    پست الکترونیک :
    کارشناس امور خدمات بازرگانی
  • علی روح بخش

    علی روح بخش

    پست الکترونیک :Ali-Roohbakhsh@hccim.com
    نماینده اتاق در دفتر نمایندگی اتاق همدان در ملایر
  • فاطمه سماواتی

    فاطمه سماواتی

    پست الکترونیک :Samavati@hccim.com
    مدیر دفتر(حوزه ریاست)
  • پدرام سهرابلو

    پدرام سهرابلو

    پست الکترونیک :pedram_soh@yahoo.com
    مسئول روابط عمومی
  • گلنساء شوشتری

    گلنساء شوشتری

    پست الکترونیک :
    کارشناس امور بین الملل
  • سمیه صادقی

    سمیه صادقی

    پست الکترونیک :Sadeghi@hccim.com
    مسئول دبیر خانه
  • مسعود عبدالملکی

    مسعود عبدالملکی

    پست الکترونیک :Abdolmaleki@hccim.com
    مسئول کمیته آموزش
  • رضا کاویانی تبار

    رضا کاویانی تبار

    پست الکترونیک :
    مسئول آموزش
  • احمد حسین مرادی تبار

    احمد حسین مرادی تبار

    پست الکترونیک :Ahmad-Hosein-Moradi-Tabar@hccim.com
    کارشناس امور اجرایی و آموزش
  • جلال نزاکت مآب

    جلال نزاکت مآب

    پست الکترونیک :
    قائم مقام دبیر و مدیر مرکز خدمات بازرگانی و حوزه صدور کارت بازرگانی
  • حمیدرضا نجفی

    حمیدرضا نجفی

    پست الکترونیک :najafi@hccim.com
    مسئول دبيرخانه شورای گفتگو و کميسيون ها