پرسنل

  • Alternate Text طاهره ایزدی
    طاهره ایزدی مسئول امور تشکل ها izadi@hccim.com
  • Alternate Text رضا کاویانی تبار
    رضا کاویانی تبار مسئول آموزش
  • Alternate Text فریبرز پیرایش
    فریبرز پیرایش کارشناس حوزه صدور کارت بازرگانی و تشکل ها(توسعه اعضا) Pirayesh@hccim.com
  • Alternate Text حمیدرضا نجفی
    حمیدرضا نجفی مسئول دبيرخانه شورای گفتگو ی دولت و بخش خصوصی و کميسيون ها najafi@hccim.com
  • Alternate Text علی روح بخش
    علی روح بخش نماینده اتاق در دفتر نمایندگی اتاق همدان در ملایر Ali-Roohbakhsh@hccim.com
  • Alternate Text فاطمه سماواتی
    فاطمه سماواتی مدیر دفتر(حوزه ریاست) Samavati@hccim.com
  • Alternate Text مسعود عبدالملکی
    مسعود عبدالملکی نماینده اتاق در دفتر نمایندگی اتاق همدان در تویسرکان Abdolmaleki@hccim.com
  • Alternate Text سید منصور مدنی
    سید منصور مدنی مسئول روابط عمومی و تشریفات madanimansoor@yahoo.com
  • Alternate Text لیلا بیاتی
    لیلا بیاتی مسئول امور مالی و اداری bayati@hccim.com
  • Alternate Text پدرام سهرابلو
    پدرام سهرابلو مسئول امور چاپ و انتشار- رابط اتاق همدان و اتاق ایران- مسئول واحد بررسی و توسعه کسب و کارهای نوین (استارتاپ) pedram_soh@yahoo.com
  • Alternate Text روح اله پورعراقیان
    روح اله پورعراقیان کارشناس امور خدمات بازرگانی hojatporaraqyan@gmail.com
  • Alternate Text سمیه صادقی
    سمیه صادقی مسئول دبیر خانه Sadeghi@hccim.com
  • Alternate Text عالیه بهنامجو
    عالیه بهنامجو کارشناس دبیرخانه کمیسیون ها Alie_hcc@yahoo.com
  • Alternate Text پرستو سبزی
    پرستو سبزی کارشناس تشکل ها(توسعه اعضا) otaghbazargani.hamedan@gmail.com
  • Alternate Text گلنساء شوشتری
    گلنساء شوشتری کارشناس حوزه آموزش
  • Alternate Text نرگس بیات
    نرگس بیات کارشناس امور اداری و خدمات بازرگانی واحد ملایر Narges-Bayat@hccim.com
  • Alternate Text پیام شمسی
    پیام شمسی کارشناس مرکز داوری و حقوقی Payamshamsiiiii@gmail.com
  • Alternate Text احسان پناهی
    احسان پناهی کارشناس دبیرخانه کمیسیون ها Ehsan3093@gmail.com
  • Alternate Text رضا شیری
    رضا شیری مسئول امور اجرایی واحد ملایر
  • Alternate Text سهیلا بیاض فر
    سهیلا بیاض فر کارشناس روابط عمومی Bayazfar@hccim.com