برگزاری اولین جلسه کمیسیون تخصصی تشکل های اقتصادی اتاق همدان

 
اولین جلسه کمیسیون تخصصی تشکل های اقتصادی و تسهیل کسب و کار اتاق همدان با ریاست علی اصغر زبردست رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان و با حضور تعدادی از اعضای هیأت نمایندگان اتاق همدان و اعضای کمیسیون روز سه شنبه 7 خردادماه 1398 در سالن جلسات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، در ابتدای جلسه زبردست ضمن "تشکر از عملکرد هیأت رئیسه کمیسیون در دوره قبل" اظهار نمود "کمیسیون تشکل ها در ایجاد یک ارتباط و تعامل مثبت و سازنده بین تشکل ها و دستگاه های اجرایی استان در حوزه فعالیت هر تشکل" بسیار تأثیر گذار است.
رییس اتاق همدان خواستار " تسهیل فضای کسب و کار از طریق ایفای نقش موثرتر تشکل ها در استان" شد.
وی خاطرنشان ساخت " توسعه نقش آفرینی تشکل های اقتصادی اتاق از طریق مشارکت فعال تر آنها در اتاق و کمیسیون های مختلف" امکان پذیر می باشد.
در ادامه "آئین نامه کمیسیون ها که توسط هیأت رئیسه اتاق تأیید شده است" توسط مسعود عبدالملکی مسئول دبیرخانه کمیسیون های اتاق همدان قرائت شد.
سپس با توجه به دستورجلسه، انتخابات هیأت رئیسه کمیسیون با رأی گیری از اعضاء انجام و "ناصر قنبری به عنوان رئیس کمیسیون، محمدرضا ابراهیمی و حسین رستمی به عنوان نایب رییس اول و دوم و پرویز رسولی به عنوان دبیر کمیسیون انتخاب شدند."
در این جلسه 3 کمیته "ساماندهی و توسعه تشکل ها، پایش و بهبود محیط کسب و کار، بهداشت و سلامت کسب و کار" مورد تأیید هیأت رئیسه و اعضای کمیسیون قرار گرفت.
در پایان جلسه حمید بادامی نجات نایب رییس شورای شهر استان همدان اظهار نمود "اولویت فعالیت کمیسیون بر حل مسائل و مشکلات کسب و کار باشد." 
بادامی نجات همچنین بابیان اینکه "طرح بسته حمایتی از تولیدکنندگان در سال جدید ارائه میشود" گفت "درصورتی که فعالین اقتصادی پیشنهادی در این خصوص داشته باشند می توانند اعلام نمایند."
وی همچنین "از تأسیس فرهنگسرای ولایت" خبر داد و افزود "فعالیت این فرهنگسرا به هدف توانمندسازی حاشیه استان باحمایت شهرداری، اداره کار، بهزیستی و ..." تشکیل شده است. 
 
  • تاریخ :
  • 7 خرداد 1398