برگزاری سومین جلسه کمیسیون جوانان و بانوان اتاق همدان

 
سومین جلسه کمیسیون جوانان، بانوان، کارآفرینی و کسب و کارهای دانش بنیان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان روز چهارشنبه 1 آبان ماه 1398 در محل سالن جلسات اتاق همدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، در ابتدای جلسه حمید بهرامی رییس کمیسیون در خصوص "عملکرد کمیسیون و جلسات برگزار شده قبلی توضیحاتی" ارائه و از اعضا درخواست "حضور موثرتر و جدی تر در جلسات را" داشت.
بهرامی خاطرنشان ساخت "اتاق از طریق این کمیسیون ها نظرات مشورتی خود را به مسئولین استان و کشور اعلام می نماید."
 در ادامه مسعود عبدالملکی مسؤول دبیرخانه کمیسیون های تخصصی اتاق در زمینه "دستور جلسه و اولویت ها و شرح وظایف کمیسیون مطالبی" را ارائه و "کلیاتی نیز در زمینه وظایف اتاق و بخش های مختلف آن و کمیسیون های مختلف" بیان نمود. 
وی همچنین "اولویت های کمیسیون را بصورت درج شده در مصوبات" مطرح نمود.
در ادامه آقای حمید بادامی نجات نایب رئیس شورای شهر و عضو کمیسیون در خصوص "ضرورت تفکیک وظایف کمیسیون از وظایف تشکل دانش بنیان به جهت موازی کاری احتمالی، تاکید بر توجه به اکوسیستم کارآفرینی، برگزاری رویدادهای آموزشی و ایده پردازی با همکاری پارک علم و فناوری و آمادگی شهرداری و شورای شهر برای همکاری ویژه با این کمیسیون و اتاق و دعوت از اعضا  برای بازدید و برگزاری جلسه بعدی کمیسیون در فرهنگسرای کسب و کار خضر" مطالبی را بیان داشت.
در ادامه جلسه نیز خانم ها رسولی و خانلر زاده نواب رئیس کمیسیون، ضمن ارائه "گزارشی از اقدامات انجام شده و پاسخ به سوالات اعضای کمیسیون در خصوص تعامل صنعت و دانشگاه و ضرورت توجه به نخبگان جوان و زنان و لزوم کاربردی کردن تحصیلات دانشگاهی و نزدیکی هر چه بیشتر صنعت و دانشگاه برای تربیت کارآفرینان" تاکید داشتند.
در پایان نیز بهرامی ریاست کمیسیون ضمن "جمعبندی مطالب و دیدگاه های مطرح شده توسط اعضای کمیسیون" مجدداً بر "ضرورت حضور فعال اعضا در جلسات کمیسیون و کمیته های تخصصی" تاکید داشت. 
 
  • تاریخ :
  • 1 آبان 1398