دیدار نوروزی رئیس و اعضای هیئت نمایندگان اتاق با استاندار همدان

در اولین جلسه اقتصادی  استاندار در سال 98 حاصل شد:
توافق  ریاست و اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع ،معادن و کشاورزی استان همدان با استاندار در جهت تحقق رونق تولید استان.
به گزارش روابط عمومی اتاق همدان رئیس و اعضای هیئت نمایندگان اتاق همدان صبح امروز ۷ فروردین ماه ۱۳۹۸ در دیدار نوروزی با استاندار همدان برای تحقق رونق تولید در استان بر همکاری، تعامل و اتحاد متاقبل تاکید نمودند.
در این دیدار دو طرف بر  حرکت در راستای حمایت از تولید با عزم راسخ تر تاکید داشتند.
رئیس اتاق همدان جناب آقای مهندس زبردست در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و ایام میلاد حضرت امیرالمومنین با تقدیر از مساعدت های استاندار همدان با پارلمان بخش خصوصی استان بر برگزاری منظم و مدون جلسات شورای گفتگو دولت و بخش خصوصی تاکید فرموده و از اعضای اتاق بعنوان مشاورین امین و مورد اعتماد در اتخاذ برنامه های  اقتصادی  استان یاد کردند.
استاندار همدان نیز در این دیدار با تقدیر از تلاش های مستمر ریاست اتاق همدان در ارتقا جایگاه اتاق، انتخاب فعالین اقتصادی را در نهمین دوره انتخابات اتاق های بازرگانی سراسر کشور تحسین فرمودند.
وی اتاق بازرگانی را خواستگاه تحقق شعار رونق تولید دانسته و توجه به معیشت،تولید و حمایت از سرمایه گذاری را مهم ترین برنامه دولت در سالجاری برشمردند‌.