مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی اتاق همدان در شهرستان ملایر

 
مراسم تودیع و معارفه مسئول نمایندگی اتاق بازرگانی صنایع معادن وکشاورزی همدان در شهرستان ملایر با حضور علی اصغر زبردست رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان، طاهره ایزدی دبیر اجرایی، چند از اعضا هیات نمایندگان اتاق همدان و فعالین اقتصادی  روز سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در محل دفتر نمایندگی اتاق همدان در شهرستان ملایر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، در این مراسم علی اصغر زبردست رئیس اتاق همدان طی حکمی "حمید رضا نجفی" را به سمت مسئول نمایندگی اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان در شهرستان ملایر منصوب و از زحمات "علی روح بخش" مسئول سابق نمایندگی اتاق همدان در شهرستان ملایر تقدیر بعمل آورد.
ایشان همچنین ضمن "تشکر از مشارکت اعضای اتاق در انتخابات دوره نهم اتاق های بازرگانی" ابراز امیدواری نمودند که "اعضای هیأت نمایندگان اتاق همدان تعامل و همکاری بیشتری با فعالین اقتصادی داشته باشند."
رئیس اتاق همدان در این جلسه با اشاره به "ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در شهرستان ملایر" خواستار "تاسیس انجمن ملی کشمش به همت فعالین اقتصادی و کوشش نمایندگی اتاق در  شهرستان ملایر" شد.
 وی در ادامه نشستی با حضور باغداران، مسئولین سازمان جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات کشاورزی در جهت رفع موانع موجود در حوزه انگور را مورد پیشنهاد قرار داد.
ایشان خواستار "تعامل بیشتر فعالین اقتصادی و استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در کشورهای عراق، عمان و غنا" شد و هدف اتاق در دوره چهارساله نهم را "سعی بر رساندن تعداد اعضای اتاق به 2 هزار عضو" اعلام داشت.
در ادامه طاهره ایزدی دبیر اجرایی اتاق همدان به برخی از "فعالیت های صورت گرفته در حوزه انجمن ها و تشکل های اقتصادی شهرستان ملایر" اشاره و اظهار داشت "فعالین اقتصادی شهرستان ملایر با نقش آفرینی خود در نهمین دوره انتخابات اتاق های بازرگانی سراسر کشور موفق شدند ۳  کرسی از  تعداد ۱۵ کرسی هیات نمایندگان دور نهم اتاق همدان را در سه حوزه بازرگانی، صنعت و معدن به شهرستان خود اختصاص دهند که این مهم در راستای توسعه بیش از پیش فعالیت های اتاق ملایر می تواند بسیار مثمر ثمر واقع شود."
در ادامه جلسه فعالین اقتصادی و اعضای اتاق "مسائل و مشکلات خود را از جمله پیمان سپاری ارزی، مالیات بر ارزش افزوده و ..." مطرح و پیشنهاد "ایجاد انجمن کارفرمایان شهرستان ملایر را" مطرح نمودند. 
گفتنی است در پایان علی روح بخش مسئول اسبق دفتر نمایندگی اتاق همدان در شهرستان ملایر گزارش مختصری را از فعالیت های صورت گرفته در مدت مسئولیت خود ارائه داد.
 
  • تاریخ :
  • 17 اردیبهشت 1398