بررسی مسائل کشتارگاه های گوشتی ملایر

 
جلسه ای به منظور بررسی مسائل کشتارگاه های گوشتی شهرستان ملایر روز دوشنبه 28 مردادماه 1398 در محل نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان در شهرستان ملایر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، در این جلسه حمیدرضا نجفی مسئول نمایندگی اتاق ملایر ضمن اشاره به "جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان" اظهار داشت "درصدد پیگیری مسائل بخش خصوصی و انتقال مشکلات به مسئولین در جلسات شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی می باشیم."
در ادامه ترکاشوند و فارسی مدیر عاملان کشتارگاه های طیور ملایر و ماکیان گوشت با اشاره به "نقش شهرستان ملایر در تامین مرغ گوشتی استان" به انتقاد از "مصوبه اخیر کشور در خصوص قیمت گذاری مرغ گوشتی" پرداختند.
در این جلسه مطرح شد "با توجه به این که این  مصوبه  کشوری است اما در استان های دیگر اجرا نمیشود و فقط در استان همدان اجرا شده و باعث مشکلات فروانی برای مرغداری ها، کشتارگاه ها، عمده فروشان، خرده فروشان و... شده است که با وجود پیگیری های فروان هنوز مشکلات حل نشده که انتظار داریم این موضوع هر چه سریعتر به صورت جدی تر  پیگیری و حل شود."
در پایان جلسه مقرر شد "مصوبه اخیر شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی درمورد مرغداران و مشکلات ناشی از آن جهت بررسی در جلسه ای باحضور رئیس اتاق همدان پیگیری شود."
 
  • تاریخ :
  • 28 مرداد 1398