برگزاری آیین تودیع و تجلیل از استاندار همدان

 
برگزاری آیین تودیع و تجلیل از استاندار همدان محمدناصر نیکبخت با مشارکت اتاق بازرگانی صنایع معادن وکشاورزی استان همدان، اتاق اصناف، اتاق تعاون و مجمع تشکل های بخش کشاورزی روز شنبه 26 آبان ماه 1397 در هتل باباطاهر همدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، جلسه با سخنرانی وخیرمقدم علی اصغر زبردست رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان آغاز شد.
زبردست در این جلسه به "زحمات ارزشمند و پیگیری های سخت کوشانه استاندار اسبق همدان در حوزه اقتصادی استان" اشاره و از "جانب فعالان بخش خصوصی استان، هیئت نمایندگان و هیئت رئیسه اتاق بازرگانی صنایع معادن وکشاورزی استان همدان از تلاشها و همکاری های استاندار اسبق  با اتاق همدان تقدیر و تشکر نمود." 
در ادامه مسعود توتونچیان مدیرعامل شرکت صنایع غذایی سحر، میرابیان مدیرعامل شرکت بتن صنعت بریس، مدیرعامل صنایع غذایی پلاره و نماینده هیئت رئیسه شرکت فولاد ویان به نمایندگی از بخش خصوصی و فعالین اقتصادی استان به ایراد سخنرانی پرداختند و از خدمات ارزشمند نیکبخت در طول ۵ سال دوران خدمت بالاخص در حوزه اقتصادی تقدیر وتشکر نمودند.
شایان ذکر است در این جلسه نیکبخت نیز از برگزاری این مراسم و اظهار محبت فعالان بخش خصوصی با محوریت اتاق بازرگانی و همه دست اندرکاران این امر ابراز قدردانی نمود.
گفتنی است در پایان این جلسه با دستان جناب آقای مهندس زبردست لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود به نمایندگی از بخش خصوصی استان و اتاق بازرگانی صنایع معادن وکشاورزی همدان تقدیم استاندار اسبق همدان جناب آقای مهندس نیکبخت گردید.
 
  • تاریخ :
  • 26 آبان 1397