برگزاری بیست و ششمین جلسه کمیته صنعت، معدن و سرمایه گذاری در ملایر

 
بیست و ششمین جلسه کمیته صنعت، معدن و سرمایه گذاری روز دوشنبه 2 مهرماه 1397                در محل نمایندگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان در ملایر برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، در این جلسه پیرامون "تسهیلات اشتغالزائی اعلام شده و ضرورت اطلاع رسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی و واحدهای مستقر در روستاها به ویژه افرادی که قصد سرمایه گذاری در روستاها را دارند به هر نحو ممکن انجام تا با توجه به میزان تسهیلات سهم شهرستان افراد علاقه مند و توانمند از این فرصت استفاده نمایند" مسائلی مطرح شد.
 هم چنین پیشنهاد شد "ملاقاتی با فرماندار ویژه ملایر انجام تا مسائل و مشکلات بخش خصوصی با ایشان در میان گذاشته شود."
در ادامه اعضا خواستار پیگیری "حساب ویژه ای که بر اساس ماده 21 قانون رفع موانع تولید برای فعالان اقتصادی پیش بینی شده و تاکنون توسط بانک ها اجرا نگردیده و ضرورت دارد با گذشت چند سال از تصویب این قانون مفاد آن اجرا گردد" شدند.
و در پایان، با توجه به شرایط سخت کاری برای فعالان اقتصادی مقرر شد "مسائل بطور مرتب و از طرق مختلف به اطلاع مسئولین زیربط رسانده شود و خواستار توجه بیشتر برای رفع موانع شود به نحوی که تعداد محدودی از واحدها که تاکنون با تلاش زیاد موفق به ادامه کار شده اند به تعطیلی کشانده نشوند."
 
  • تاریخ :
  • 2 مهر 1397