حضور نمایندگان اتاق همدان در مراسم‌معارفه مدیر کل گمرک استان

 
 مراسم‌معارفه مدیر کل گمرک استان همدان با حضور عبدالحمید ایزدی عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان و طاهره ایزدی مسئول تشکل های اقتصادی و فریبرز پیرایش مسئول خدمات بازرگانی اتاق همدان روز یکشنبه 30 دی ماه 1397 در سالن اجتماعات بانک‌ملی استان همدان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، در این مراسم‌ علی اکبر فلاح رییس کمیسیون صنایع و مشاور امور کار و تامین اجتماعی اتاق همدان به نمایندگی از بخش خصوصی استان به ایراد سخنرانی پرداختند.
ایشان در ابتدا به نیابت از ریاست اتاق همدان و همچنین اعضا اتاق همدان ضمن "عرض تبریک به نجفی مقدم به سمت مدیر کل جدید گمرک‌استان همدان برای ایشان و مجموعه گمرک‌استان آرزوی موفقیت" نمود.
در ادامه فلاح به "همکاری های مستمر اتاق همدان با  گمرک استان" اشاره و از "موضوع پیمان سپاری ارزی  که از لحاظ قانونی امری مردود می باشد و در حال رواج در کشور می باشد" ابراز گلایه نمود.
 وی همچنین "این امر را برای فعالین اقتصادی و کاهش صادرات استان نگران کننده" دانست.
در پایان رئیس محترم‌کمیسیون صنایع اتاق همدان اعلام "آمادگی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان را با مجموعه گمرک استان جهت اعتلای بیش از پیش وضعیت اقتصادی استان" مطرح نمود و اذعان داشت "اتاق بعنوان بزرگترین پارلمان بخش خصوصی می تواند در حوزه های متعدد نقش بسزایی را ایفا نماید."
 
  • تاریخ :
  • 30 دی 1397