برگزاری نهمین جلسه کمیسیون آموزش اتاق همدان
 / EN /  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰


برگزاری نهمین جلسه کمیسیون آموزش اتاق همدان

شناسه خبر : 3577 تاریخ انتشار : 1399/10/24 توسط 54 نفر دیده شد

برگزاری نهمین جلسه کمیسیون آموزش اتاق همدان

نهمین جلسه کمیسیون آموزش، پژوهش و بهره وری و مسئولیت اجتماعی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان روز سه شنبه 23 دی ماه 1399 با حضور هیأت رئیسه و مسئولین کمیته ها در سالن جلسات اتاق همدان و حضور اعضا در فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق همدان، در ابتدای جلسه حمیدرضا نجفی مسئول دبیرخانه کمیسیون های اتاق همدان با بیان اینکه "کمیسیون ها متمرکز بر وظایف خود جهت ارسال مسائل و مشکلات به شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی باشند" اظهار نمود "کمیته پژوهش معطوف به هدف در امر پژوهش و جمع آوری طرح های پژوهشی سایر کمیسیون ها عمل نماید."

در ادامه نسترن شریفی رئیس کمیسیون با تأکید بر "اطلاع رسانی سامانه تاپ" خاطرنشان ساخت "160 واحد در این سامانه ثبت همچنین سعید خرمروئی مسئول کمیته مسئولیت اجتماعی کمیسیون نیز با اشاره به اینکه "یکی از نکات قابل توجه در بحث مسئولیت اجتماعی موضوع زنان است" افزود "مسئله امنیت در حوزه اجتماعی و اخلاقی، اقتصادی و ... در اولویت کمیته می باشد."

وی همچنین به "برگزاری دوره های آموزشی در این خصوص" تأکید نمود.

خرمروئی خواستار ارسال "لیست کمیسیونها و کمیته های زیرمجموعه جهت برنامه ریزی و برگزاری وبینارهای مرتبط در حوزه مسئولیت اجتماعی" شد.

سپس خاطره خانلرزاده نایب رئیس کمیسیون و مسئول کمیته پژوهش خواستار "جلوگیری از موازی کاری در فعالیت کمیسیونها و کمیته های زیرمجموعه" شد.

همچنین مسئول کمیته پژوهش کمیسیون خواستار "اعلام طرح های پژوهشی از طرف فعالین اقتصادی در حوزه تولید و سایر موارد به این کمیته" شد.

حسن رضویان مدیر تحقیق و توسعه شرکت سیمان هگمتان نیز توضیحاتی درخصوص "طرح ملی مشاغل خانگی" ارائه داد و اظهار نمود "نماینده این طرح در استان همدان جهاد دانشگاهی می باشد و در 9 استان کشور اجرایی شده است."

در این جلسه اعضا پیشنهادات خود را درخصوص برنامه هفتم توسعه من جمله "افزایش استانداردها و همچنین طرح مشوق های دولتی به بنگاههای اقتصادی که ارتباط با دانشگاه و ارائه طرح های پژوهشی خود را به دانشجویان در اولویت قرار دهند" مطرح شد.

در ادامه جلسه با توجه به فعالیت کمیته مسئولیت اجتماعی اعضا خواستار برگزاری "وبیناری در این خصوص جهت آشنایی و تبیین مدیران و مسئولان بالاخص در بخش خصوصی با وظایف خود در حوزه مسئولیت اجتماعی" شدند.

شایان ذکر است در این جلسه کتاب "مدیریت سازماندهی، رهبری و کنترل اثر جیمزای جهت بررسی فصل چهارم که مختص مسئولیت اجتماعی می باشد" معرفی شد.

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English