/ EN /  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸


نشست دبیر کل اتاق با عبدالجامع جامع نماينده مجلس غزني وعضواتاق بين الملل افغانستان

شناسه خبر : 3599 تاریخ انتشار : 1399/12/9 توسط 65 نفر دیده شد

نشست دبیر کل اتاق با عبدالجامع جامع نماينده مجلس غزني وعضواتاق بين الملل افغانستان

مهندس طاهره ایزدی دبیرکل اتاق همدان صبح امروز با عبدالجامع جامع نماينده مجلس غزني  وعضواتاق بين الملل افغانستان دیدار و گفتگو کرد.
در این نشست که با حضور علی محمودی عضو هیئت نمایندگان و رئیس کمیسیون کشاورزی  و برخی دیگر از مسئولین اتاق همدان برگزار گردید دو طرف در مورد گسترش و  تقویت تعاملات تجاری و بهره گیری از ظرفیت های صادراتی کشور افغانستان بحث و تبادل نظر کردند.
مهندس ایزدی در این نشست با مروری بر مهم ترین ظرفیت های اقتصادی استان از توانمندی های فعالین اقتصادی استان در صادرات صنایع غذایی ،لبینات و دیگر محصولات مازاد استان مطالبی را ارائه نمود، دبیرکل اتاق همدان  در این نشست اعلام آمادگی کرد تا در فرصتی نزدیک از علاقمندان به تجارت در کشور افغانستان طی یک تیم تجاری جهت آشنایی و توسعه روابط تجاری با استان سفری تجاری تدارک دیده شود.
در ادامه علی محمودی عضو هیئت نمایندگان اتاق همدان نیز در این جلسه با اشاره به سفر اخیر خود به کشور افغانستان یادآور شد این کشور در سالیان اخیر زیرساخت های خود جهت توسعه روابط تجاری با کشور های همسایه تا حد زیادی افزایش داده، وی ابراز امیدواری کرد با توسعه راه های تعاملاتی با تجار این کشور می توان سهم بسزایی از صادرات و بازار این کشور را ازآن فعالین اقتصادی استان کرد.
نماينده مجلس غزني  وعضواتاق بين الملل افغانستان نیز در این جلسه اظهار داشت کشور افغانستان در سالهای اخیر شرایطی توسعه روابط تجاری خود را با کشورهای همسایه تا حد زیادی تسهیل بخشیده و در این رابطه آمادگی داریم  تبادل تجاری خود با  استان را بالاخص در زمینه محصولات لبنی و صنایع غذایی تقویت و توسعه بخشیم.
گفتنی است در ادامه عبدالجامع جامع به همراه مدیر خدمات بازرگانی اتاق و رئیس کمیسیون کشاورزی و صنایع غذایی اتاق همدان بازدید هایی از شرکت های لبنی و صنایع غذایی استان بعمل آوردند.

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان همدان

آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English