همایش منطقه ای تجارت و بازرگانی در محل اتاق بازرگانی همدان برگزار شد

همایش منطقه ای تجارت و بازرگانی در محل اتاق بازرگانی همدان برگزار شد

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 4482 تاریخ انتشار : 1402/7/27 توسط 122 نفر دیده شد

همایش منطقه ای تجارت و بازرگانی در محل اتاق بازرگانی همدان برگزار شد

❇️ همایش منطقه ای تجارت و بازرگانی در محل اتاق بازرگانی همدان برگزار شد.

◀️به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و بازرگانی همدان، همایش منطقه‌ای تجارت و بازرگانی به میزبانی همدان در محل سالن جلسات اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و بازرگانی همدان  با حضوردکتر رحیم مرتضایی رئیس وبرخی از اعضاء هیات رییسه و هیات نمایندگان  اتاق بازرگانی همدان،دکتر شاهمیرزایی معاون تجارت وزارت صمت، دکتر حسینی معاون اقتصادی استانداری همدان و روسا و معاونان ادارات کل صمت استانهای قم، مرکزی، اصفهان و لرستان نیز برگزار شد.
دکتر مرتضایی رئیس اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی همدان در این نشست ضمن خیر مقدم به مدیران کل ادارات صمت غرب کشور ایجاد وفاق در لایه های بخش خصوصی و دستگا های اجرایی را در راستای توسعه اقتصادی و رفع موانع فعالان اقتصادی مثمر ثمر برشمرد و بر ضرورت تعامل دولت با بخش خصوصی تاکید کرد.
◀️دکتر مرتضایی خاطر نشان ساخت حضور با انگیزه بخش خصوصی در رشد و رونق صنعت و اقتصاد کشور بی تردید حمایت همه جانبه دولت محترم، مسئولین دستگاههای دولتی بالاخص مدیران صمت و بانک ها را می طلبد و نباید فراموش کرد که هرگونه حمایت از این بخش و تقویت آن به عنوان موتور محرکه حمایت از تولید ملی و افرایش تولید داخلی، خودکفایی و بالطبع ایجاد امنیت و رفاه بیشتر اقتصادی عمل خواهد کرد.
◀️دکتر احمد شانیان مدیرکل صمت استان همدان نیز در این همایش اضهار داشت: همدان نقطه استراتژیک تجاری در غرب کشور است که در تسهیل‌گری صادرات به کشور‌های هدف از جمله عراق نقش موثری در صادرات کشور دارد.
◀️در این همایش دغدغه ها، چالش‌ها و برنامه های پیشنهادی در عرصه انتخابات الکترونیک اتحادیه های صنفی، بازرسی اصناف، ترکیب کمیسیون نظارت، سوخت ماشین آلات، مجوز مشاغل خانگی، تقویت روابط عمومی ها، تخصیص مواد اولیه به صنوف تولیدی، سامانه جامع تجارت، محدودیتهای تخصیص ارز و ثبت سفارش مورد بحث و بررسی قرار گرفت. 
◀️تشکیل کارگروه های تخصصی اصناف، بازرگانی داخلی و تجارت خارجی و بازدید از صنایع بزرگ استان از دیگر برنامه های این رویداد بود.
┄┄┅┅┅❅????????❅┅┅┅┄   
◀️ روابط‌عمومی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی همدان   

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان
آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English