استاندار همدان در پنجاه و هشتمین نشست شورای گفتگو تاکید کرد:تنقیح قوانین اقتصادی توسط مجلس  کمک بزرگی به رونق تولیدخواهد کرد

استاندار همدان در پنجاه و هشتمین نشست شورای گفتگو تاکید کرد:تنقیح قوانین اقتصادی توسط مجلس  کمک بزرگی به رونق تولیدخواهد کرد

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 4536 تاریخ انتشار : 1402/8/28 توسط 21 نفر دیده شد

استاندار همدان در پنجاه و هشتمین نشست شورای گفتگو تاکید کرد:تنقیح قوانین اقتصادی توسط مجلس  کمک بزرگی به رونق تولیدخواهد کرد

⭕️استاندار همدان در پنجاه و هشتمین نشست شورای گفتگو تاکید کرد:
❇️تنقیح قوانین اقتصادی توسط مجلس
 کمک بزرگی به رونق تولیدخواهد کرد

⏪استاندار همدان با بیان اینکه برای رسیدن اقتصاد کشور به نقطه مطلوب نیازمند توجه ویژه مسئولان و برنامه‌ریزی‌ هستیم، گفت: تنقیح قوانین اقتصادی توسط مجلس کمک بزرگی به رونق تولید می‌کند.
⏪به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد شامگاه گذشته در شورای مشورتی دولت با بخش‌خصوصی اظهار‌داشت: هنوز در مسیر توسعه اقتصاد و رشد تولید قوانین دست‌وپا گیری وجود دارد که منسوخ شده بنا‌بر‌این با ورود مجلس و تنقیح قوانین اقتصادی کمک بزرگی به رشد تولید خواهد شد.
⏪وی با بیان اینکه زمان بخشی از قوانین، آیین نامه‌های بخش اقتصاد به سر رسیده و یا به تعبیر بهتر، به قانون مرده تبدیل شده اند تاکید کرد: باید این قوانین مزاحم احصاء و حذف شوند.
مقام عالی دولت در استان همدان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب با نامگذاری‌های مدبرانه سال‌ها با عناوین اقتصادی نظر مسئولان و مجریان کشور را جلب می‌کنند تا با سر و سامان گرفتن مسائل اقتصادی در بخش تولید، اثر‌بخشی را شاهد باشیم، بیان کرد: اولویت اول و نیاز امروز استان همدان رونق تولید و اشتغال است، لذا تمام نیروی استان باید معطوف به این دو موضوع شود تا بتوان بسیاری از مشکلات اجتماعی و فرهنگی را در خلال آن رفع کرد.
⏪قاسمی‌فرزاد با تاکید بر اینکه هم مدیران دستگاه‌های اجرایی و هم بخش‌خصوصی باید با تمام توان برای تحقق هدف نظام در بخش تولید و توسعه اقتصاد تلاش کنند، تاکید کرد: با هم افزایی دستگاه‌ها و استفاده از ظرفیت‌های استان با ایجاد فهم و درک مشترک بین مسئولان و بخش‌خصوصی تمام توان استان باید در کنار هم قرار گیرد تا تحول اقتصادی همدان را شاهد باشیم.
وی همچنین در خصوص فعالیت فعالان اقتصادی استان همدان در بخش معادن نیز بیان کرد: پرداخت حق یک درصد دولت از درآمد معادن در جهت جبران آسیب‌های محیط زیستی و دیگر حوزه‌ها قانون است و باید به شکل صحیح اجرا شود.
⏪استاندار همدان با بیان اینکه همانطور که از تولید و تولیدکنندگان حمایت می‌کنیم فعالین این حوزه نیز باید حقوق قانونی خود را پرداخت کنند، گفت: معادن میراث نسل های گذشته است و به آیندگان نیز تعلق دارد بنا‌بر‌این برداشت از معادن باید منطقی و در راستای عمران، آبادی و توسعه‌ی شهر‌ها، روستاها و اقتصاد استان همدان باشد.
◀️ روابط‌عمومی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی همدان 
 

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان
آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English