در کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی همدان بررسی شد:افزایش هم‌افزایی برای گسترش بازار

در کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی همدان بررسی شد:افزایش هم‌افزایی برای گسترش بازار

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 4551 تاریخ انتشار : 1402/9/6 توسط 60 نفر دیده شد

در کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی همدان بررسی شد:افزایش هم‌افزایی برای گسترش بازار

⭕️در کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی همدان بررسی شد

❇️افزایش هم‌افزایی برای گسترش بازار

⏪رئیس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی همدان در جلسه با بیان اینکه باید به بازار بزرگ فکر کرد، گفت: شرکت‌های تولیدی و توزیعی در استان باید با کمک هم و ایجاد هم‌افزایی برای گسترش بازار همدان در استان‌ها و سایر کشورها تلاش مضاعف کنند.
⏪به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی همدان، رامین رحیمیان افزود: با توجه به اینکه  حلقه دریافت مالیات روبه روز تنگ‌تر می‌شود، سامانه مالیاتی سبب شده جلوی بسیاری از فاکتورهای غیرقانونی گرفته شود، بنابراین مشکلات ما کمتر می‌شود.
وی اظهار کرد: یکی از راهکارهایی و ظرفیت‌هایی که واحدهای اقتصادی بتوانند مشکلات و معضلات را برطرف کنند، شورای گفتگوی دولت با بخش خصوصی است.
⏪رئیس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی همدان افزود: می‌توانیم مشکلات واحدها را در همین کمیسیون بررسی و جمع‌آوری کنیم و سپس در شورای گفتگو آن را مطرح کرده و مصوبات استانی و ملی برای رفع معضلات دریافت کنیم.
رحیمیان با بیان اینکه مصوبات شورای گفتگو همتراز آئین‌نامه‌های ملی است، گفت: اغل مصوبات، آئین‌نامه و قوانین، خروجی همین جلسات و در نهایت شورای گفتگو است.
⏪رئیس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی همدان با تاکید بر اینکه یکی از راهکارهای سریع حل مشکلات شورای گفتگو است، گفت: مشکلات استانی در شورای گفتگوی استان و مشکلات ملی که به مصوبات ملی نیاز دارند به اتاق بازرگانی کشور ارسال می‌شود تا در شورای گفتگوی کشوری حل و فصل شوند، چنانچه تاکنون مصوبات بسیار راهگشایی دریافت کرده‌ایم.

⏪نایب رئیس اول کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی همدان هم گفت: سیستم تیتک سامانه بسیار دقیقی است که سبب شده حتی یک قرص بدون ثبت جابجا نشود.
عباس خانجانی با بیان اینکه سامانه توزیع دارو بسیار قوی است اما تعداد آنها متعدد است، اظهار کرد: امیدواریم تعدد سامانه‌ها سبب نظم و انضباط بیشتر شود.
◀️ روابط‌عمومی اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی همدان 
 

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان
آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English