نشست مشترک اعضای هیأت رییسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان با برخی مدیران صنایع لبنی استان

نشست مشترک اعضای هیأت رییسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان با برخی مدیران صنایع لبنی استان

دسته بندی : اخبار شناسه خبر : 4552 تاریخ انتشار : 1402/9/7 توسط 58 نفر دیده شد

نشست مشترک اعضای هیأت رییسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان با برخی مدیران صنایع لبنی استان

⭕️نشست مشترک اعضای هیأت رییسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان با برخی مدیران صنایع لبنی استان
⏪پیرو اعلام آمادگی یک شرکت سرمایه گذاری عراقی برای همکاری با شرکت های صنایع لبنی استان همدان که در حاشیه حضور اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی همدان در چهارمین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در شهر    سلیمانیه عراق اتفاق افتاد و اعلام آمادگی طرف عراقی برای اعزام یک هیأت تخصصی به استان همدان، با همکاری تعاونی شرکت های صنایع لبنی استان جلسه ای با حضور اعضای هیأت رییسه اتاق بازرگانی همدان و مدیران برخی از شرکت های فعال در این زمینه و کارشناسان استانداری و سازمان جهاد کشاورزی استان برگزار گردید. 
⏪دکتر مرتضایی رییس اتاق بازرگانی همدان طی سخنانی اظهار داشت موضوع توسعه صادرات استان همدان به ویژه صادرات محصولات لبنی با توجه به اهمیتی که در اقتصاد استان دارند همواره مورد توجه اتاق بازرگانی بوده و اهتمام بر آن است تا دوباره این محصولات سهم شایسته ای در سبد صادراتی استان داشته باشند. 
⏪آقای اسدی عضو هیأت رییسه اتاق بازرگانی همدان با توجه به مشکلات  مطرح شده توسط  واحدهای  تولید صنایع لبنی  پیشنهاد داشتند که  انجمن صنایع لبنی  استان  شکل  گیرد که   واحد های تولیدی این حوزه  بتوانند قوی تر در مجامع و  کارگروههای ملی و استانی  حضور داشته باشند و احقاق  حقوق قانونی واحدها  تسریع گردد . 
⏪در ادامه آقای خزائی دیگر عضو هیأت رییسه اتاق بازرگانی همدان توضیحاتی در خصوص ضرورت حمایت دولت در حوزه سرمایه گذاری و صادرات داشتند  و اینکه  قوانین مخل و تصمیمات خلق الساعه  مانع از  صادرات  می گردد  و سرمایه گذار باید از حضور خود دربازار اطمینان  حاصل نماید.  ایشان با توجه به ظرفیت بالای تولید محصولات لبنی در استان همدان از واحدهای فعال در این زمینه خواستند حضور گسترده ای در بازارهای بین المللی داشته باشند.

عنوان سایت مرجع :
آدرس سایت مرجع : لینک
اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی همدان
آرشیو خبرنامه ها
اتوماسیون اداری
ثبت نام آنلاین کارت بازرگانی
طرح شکایات
تماس باما
نقشه سایت
English